Za nami odcinek 1 nowego sezonu Rolnik Szuka Żony

Uczestnicy najnowszego sezonu programu Rolnik szuka żony w pierwszym odcieniu otrzymali nadeslane do nich listy. Najwięcej spośród wszystkich otrzymała Magdalena.

  • Magda to młoda rolniczka, która przeżyła już poważny zawód miłosny. Mimo złych doświadczeń Magda dalej pragnie odnaleźć miłość i szczęście. Czytając listy często jednak czuła rozczarowanie i wiele spośród nich odrzuciła już na samym początku.
  • Józef to najstarszy uczestnik siódmej edycji, a jednocześnie bardzo wybredny mężczyzna, któremu nie spodobała się zdecydowana większość pań z listów. Józef zwracał szczególną uwagę na wygląd kandydatek oraz kobiece kształty. Miał też rozmowę z jedną z pań, jednak nie był dla niej szczególnie miły, co oburzylo Martę Manowską.
  • Maciej to rolnik, który szczególnie mocno zainteresował się Moniką, czyli nauczycielką. Mężczyzna ma nadzieję, że Monika spotka się z nim w kolejnych odcinkach programu i może będzie to bliższa znajomość?
  • Paweł to uczestnik, który otrzymał zadziwiająco dużo listów. Paweł uwielbia sport, także czytając listy właśnie to zwracało jego największą uwagę. Po obejrzeniu krótkiego nagrania zauroczył się Sandrą, która może być jego nadzieją na prawdziwą miłość.
  • Dawid to uczestnik, który otrzymał 110 listów. Bardzo emocjonalnie podchodził do kolejnych czytanych przez siebie listów. Jeden z listów zrobił na nim szczególne wrażenie. Marta Manowska także zauważyła, ze z listu przemawia bratnia dusza Dawida. Jednak po zaznaczeniu zdjęcia, Dawid zdecydowanie odrzucił kandydatkę skrywającą się za listem.

zdjęcie: https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Views:
460
Article Categories:
Rodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *