Wydajne maszyny pakujące P-2004

Sprawny proces pakowania odgrywa niezwykle istotną rolę w wielu branżach i nie sposób planować sprzedaży wysyłkowej na dużą skalę, nie uwzględniając jego właściwej organizacji. Na szczęście linie i maszyny pakujące od dobrego producenta mogą sprawić, że będzie on efektywny i wydajny na każdym etapie.

Jak działają linie pakujące

Urządzenia są napędzane przez motoreduktory z hamulcami, za pomocą których są sterowane wózki i obroty specjalnych chwytaków. Zadaniem tych ostatnich jest przepakowywanie produktów z taśmy produkcyjnej na palety transportowe, na których zostają układane w stosy. Jest to sprawdzona i bezpieczna metoda, mająca za sobą długą tradycję i chętnie wykorzystywana przez producentów. Ważną funkcję w całym układzie spełniają siłowniki hydrauliczne odpowiadające za działanie sprężonych mechanicznie szczęk chwytaka. Konstrukcja wsporcza została wykonana z solidnych materiałów, co zapewnia systemowi niezbędną stabilność i wytrzymałość, jak również odpowaida za jego żywotność. Moc silnika jazdy wynosi 7 KW, zaś moc silnika obrotu 1,5 KW. Wysokość unoszenia chwytaka to 1250 mm. Zasilanie odbywa się prądem o mocy 400 V i częstotliwości 50 Hz. Dzięki temu proces pakowania odbywa się płynnie i pozwala na realizację nawet dużych wolumenów zamówień od klientów w stosunkowo krótkim czasie. Nie można zatem nie doceniać roli, jaką odgrywają w dziedzinie procesowania zleceń handlowych pakowaczki. Te dostarczane przez Zakład Urządzeń Metalowych z Rudek odznaczają się zaawansowaną technologicznie konstrukcją i wysokimi parametrami, co czyni z nich niemal bezkonkurencyjny produkt na rynku tego rodzaju maszyn.

Dlaczego warto korzystać z systemów renomowanego producenta

Dwuetapowa weryfikacja, jaką przechodzą urządzenia przed ich skierowaniem do dystrybucji, stanowi dla odbiorców gwarancję, że zakupywane przez nich linie pakujące są właściwie skonfigurowane i nie przysporzą żadnych nieprzewidzianych problemów w trakcie eksploatacji. To bardzo ważne, ponieważ zatrzymanie procesu pakowania, podobnie jak produkcji, naraża przedsiębiorstwo na straty. Dobrze zatem mieć pewność, że prawidłowo przeprowadzona ze strony wytwórcy maszyn kontrola jakości wykluczyła jakiekolwiek wady fabryczne i sprzęt w pełni nadaje się do użytkowania zaraz po jego zamontowaniu w miejscu, w którym ma spełniać przeznaczone mu zadania. Renoma, jaką wśród klientów cieszy się Metal-Chem, to jeden z powodów, dla jakich produkty tej firmy powinny zwrócić uwagę nabywców, którym zależy na usprawnieniu procesu pakowania.

Views:
609
Article Categories:
Technologie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *