Wesele Mazury – gdzie warto

Nasz trzygwiazdkowy hotel Mazurski Raj ma zaszczyt zaprosić wszystkie pary młode do organizacji wesela właśnie na jego terenie. Znajdujemy się na Mazurach, czyli jednej z najpiękniejszych lokalizacji, jakie można sobie wyobrazić do organizacji wesela. Państwo młodzi mogą korzystać z uroków tutejszych terenów również poprzez ciekawą i oryginalną sesję ślubną. Jeziora, drzewa oraz ogólna flora i fauna naszych terenów zachwycą również gości. Co do jednego mamy pewność – wesela nigdzie nie udają się tak, jak właśnie na Mazurach!

Dlaczego właśnie ślub?

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu. Ceremonia, która ma połączyć dwoje ludzi na zawsze wymaga odpowiedniej oprawy. Oczywiście, piękny ślub wymaga równie pięknego wesela. Żadne inne miejsce w Polsce nie zapewnia takich warunków do zorganizowania tej uroczystości jak właśnie Mazury. Świeże powietrze, otoczenie lasów i wód – to wszystko buduje niezwykle romantyczny klimat, nie mówiąc o tym, że weselna sceneria będzie wyglądała jak z bajki.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Jeżeli wiemy, że wesele Mazury jest dokładnie tym, czego szukamy, czas na znalezienie odpowiedniego miejsca, które zajmie się organizacją imprezy. Wiemy, jak wiele stresów wywołują przygotowania do ślubu, dlatego chcemy wziąć na siebie większość zmartwień i organizacji, tak by para młoda mogła w pełni cieszyć się z wyjątkowości tego dnia. Oferujemy kompleksową organizację wesele, począwszy od zadbania o salę na 200 osób, poprzez odpowiedni poczęstunek aż do pomocy w znalezieniu oprawy muzycznej i fotografa. Goście weselni mogą korzystać z wygodnych pokojów w naszym hotelu.

Wyjątkowe położenie tworzy wyjątkową atmosferę

Nasz hotel posiada wręcz doskonałą, bo niezwykle malowniczą, scenerię – znajdujemy się tuż przy jeziorze Bełdany, na który roztacza się przepiękny widok. Coraz więcej osób marzy dzisiaj o weselu na świeżym powietrzu. W miejscu takim jak Mazury jest to decyzja motywowana oczywistymi czynnikami. W celu organizacji takiego wesela umożliwiamy naszym klientom skorzystanie z rozległej przestrzeni wokół hotelu, która w sam raz nadaje się do atrakcji na zewnątrz.

Views:
585
Article Categories:
Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *