Używana odzież z USA hitem polskich ciucholandów

Odzież używana z USA jest coraz chętniej sprowadzana na polski rynek i kupowana przez naszych rodaków. Sklepy oferujące sprzedaż tego rodzaju ubrań i zazwyczaj akcesoriów cieszą się niezwykłą popularnością.

Podstawowe parametry amerykańskiej odzieży, która można zakupić w second handa’ach w naszym kraju to: używana, markowa i sortowana. Pierwszy z nich jest wiadomy. Amerykanie, którym znudziły się ubrania oddają je lub sprzedają, a następnie przez pośredników transportowane są one do różnych krajów w tym do Polski. Ubrania z Ameryki, choć używane są tylko dobrych marek. Dzięki temu odzież, choć jest już z drugiej ręki to, jakość jej jest bardzo dobra. Trwałość materiału oraz pewne wykonanie dają gwarancję wartościowej odzieży, którą można używać jeszcze wielokrotnie. Polacy podkreślają, że bardziej opłaca się kupować rzeczy używane niż nowe w zwykłych polskich sklepach. Powodem jest znacznie lepsza ich, jakość i dłuższa trwałość. Nieważne, że coś nie jest z pierwszej ręki. Istotne, że charakteryzuje się sporą żywotnością i to ciągle w dobrym stanie. Po trzecie, odzież sprowadzana z tak daleka do polski jest zamawiana w kontenerach i pogrupowana już na konkretne działy np. ubrania damskie, męskie i dziecięce, czy eleganckie i sportowe lub też z podziałem na pory roku – wiosna/lata, jesień/zima. Inne częste klasyfikacje to stan lub rozmiar. Sortowane ubrania znacznie usprawniają handel i ułatwiają transakcje związane z płatnościami. Dzięki takiemu podziałowi hurtownie czy sklepy mają możliwość zakupu konkretnego asortymentu – ubrań, które chcą sprzedawać bez konieczności ich wcześniejszej selekcji.

Dlaczego amerykańska odzież używana jest tak bardzo modna w Polsce? Najczęstsze odpowiedzi to: bo ma dobrą, jakość, jest trwała, uszyta jest z bardzo dobrych i odpornych materiałów, oferowana jest w dużym zakresie rozmiarów, ma bogaty asortyment, jest adekwatna do współczesnej mody w Polsce, ma bogatą kolorystykę, jest znanych, cenionych na całym świcie marek, jest unikalna i wyjątkowa.       

Views:
732
Article Categories:
Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *