Karty paliwowe dla małego biznesu

Coraz większa liczba przedsiębiorców sięga po karty paliwowe. Nic dziwnego, ponieważ pozwalają one zaoszczędzić na każdym litrze zatankowanego paliwa. Na ogół im większa firma, tym łatwiej jest znaleźć korzystną dla siebie ofertę. Nie oznacza to jednak, że małe firmy nie mają żadnych możliwości. To właśnie z myślą o nich FLOTEX POLSKA przygotowała różne warianty kart, które można z łatwością dopasować do potrzeb każdego, nawet niewielkiego biznesu.

Zalety karty flotowej

Karty paliwowe od FLOTEX POLSKA dają szereg korzyści ich użytkownikom. Przede wszystkim pozwalają na szybki, bezgotówkowy zakup paliwa. Transakcje dokonywane za ich pomocą są co miesiąc rozliczane na zbiorczych fakturach, co znacznie ułatwia pracę osób odpowiedzialnych za firmową księgowość. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma konieczności gromadzenia paragonów, które łatwo jest zgubić. Poza tym klienci firmy mają możliwość korzystania z innowacyjnej usługi – mapa cen. Na czym ona polega? Umożliwia sprawdzenie cen ON na stacjach w całej Polsce, na których klienci FLOTEX POLSKA tankowali w ciągu ostatnich 14 dni. Takie rozwiązanie umożliwia poszukiwanie dodatkowych oszczędności. Karty flotowe pozwalają na zakup paliw na wszystkich stacjach ORLEN, Bliska, BP oraz Shell – dowiedz się więcej na stronie: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Dopasuj kartę do swoich potrzeb

FLOTEX POLSKA oferuje do wyboru wiele typów kart. Dzięki temu, z łatwością można dopasować ofertę do potrzeb swojej firmy – nawet jeśli dysponuje wyłącznie jednym samochodem służbowym. Kartę zarejestrować można na imię i nazwisko konkretnego kierowcy – wówczas nie ma znaczenia jaki pojazd jest tankowany za jej pomocą. Jeśli danym samochodem jeździ kilku kierowców, lepiej zarejestrować kartę na numer rejestracyjny. Istnieje także wariant w którym konkretna karta jest zarejestrowana na firmowe dane. Samo zamówienie karty odbywa się szybko i sprawnie. Wystarczy wypełnić wniosek online i przesłać go wraz ze skanami dokumentów rejestrowych firmy. FLOTEX POLSKA nie wymaga od swoich klientów żadnych depozytów czy gwarancji bankowych.

Dzięki kartom paliwowym można bezpiecznie i szybko zatankować na ponad 3 500 stacji paliw w Polsce. Z pewnością każdy biznesmen znajdzie w ofercie FLOTEX POLSKA rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb. Możliwość bezgotówkowego płacenia za zakupy na stacjach benzynowych jest dużym udogodnieniem zarówno do kierowców dokonujących zakupów jak również pracowników odpowiedzialnych za firmową dokumentację.

Views:
400
Article Categories:
Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *