Jak odpowiednio dobrać bieliznę do stroju

Czas weselny to duże wyzwanie przed każdą kobietą, która zastanawia się jaką kreację włożyć. Jednak bardzo często kobiety po wybraniu upragnionej sukni zapominają o dopasowaniu bielizny. 

Jak dobrać bieliznę do sukni na wesele

Oto kilka najważniejszych wskazówek: 

1. Dobieraj kolor bielizny, nawet tej wyszczuplającej pod zakupioną suknię, gdyż może się okazać, że czarna bielizna przebija nawet przy czarnym materiale sukienki. 

2. Zawsze pamiętaj o właściwych trzymaniu dla swojego biustu. Nigdy nie wybieraj za delikatnych ramiączek, gdyż po wielu godzinach tańca może okazać się, że biustonosz nie wytrzymuje ciężaru.

3. Do obcisłej sukni wcale nie musisz wkładać niewygodnych stringów. Do wyboru masz gładkie, bez szwów majtki albo wykończone całe koronką. Jest to o wiele wygodniejsza opcja, która nie wżyna się i nie obciera dolnej partii naszego ciała.

Poprawnie dobrana bielizna jest bardzo ważna dla zdrowia naszego ciała, jak i dla właściwego samopoczucia. Nieraz lepiej więcej wydać na komplet bielizny, ale mieć poczucie komfortu i wygodny. Wystające fiszbiny, za mała miseczka, czy ocierający szef potrafią bardzo mocno uprzykrzyć nam życie. A w końcu nie o to chodzi! Jeżeli idziemy do sklepu stacjonarnego oczywiście najlepiej o radę zapytać ekspedientki, która powinna znać zasady brafittingu i we właściwy sposób dobrać budowę, kolor i rozmiar bielizny. Jeżeli jednak korzystamy ze sklepu internetowego, to polecam wybierać sklepy zajmujące się bezpośrednio tematem bielizny, a nie posiadające wiele różnych rzeczy w swej ofercie np. https://www.wyspabielizny.pl/

Ważną sprawą jest materiał z którego wykonana jest bielizna. Dokładnie patrzmy na metki, aby był to naturalny i oddychający materiał, w przeciwnym razie już po chwili nasze ciało zleje się potem, a w miejscach ucisku pojawia się potówki, albo odparzenia. Dodatkowo nieoddychający materiał nie będzie na bieżąco wysychał i sprawi, że będziemy czuć się niekomfortowo.

Zatem wybierając się na imprezę pamiętajmy aby zadbać nie tylko o ładny wygląd, ale również o komfort i zdrowie naszego ciała.

Views:
373
Article Categories:
Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *