Implanty sposobem na piękny i zdrowy uśmiech

Piękny uśmiech to nie tylko przejaw wyśmienitego humoru, ale także oznaka dobrego zdrowia. Niestety zdarzają się sytuacje, kiedy uśmiech traci swój blask. Jedną z niezwykle dramatycznych dla wielu osób sytuacji jest utrata zęba. Do tego może dojść pod wpływem choroby lub uszkodzenia mechanicznego. Nieważne jaka przyczyna stała za stratą zęba – to zawsze wydarzenie traumatyczne. Wiele osób boi się, czy jeszcze kiedykolwiek będą mogły się szczerze zaśmiać.

Na szczęście istnieje nowoczesne rozwiązanie. Implanty zębowe doskonale sprawdzą się w roli zastąpienia straconego zęba. Są tak samo funkcjonalne jak naturalne zęby. To oznacza, że nie występują żadne kłopoty z mówieniem czy jedzeniem. Co więcej pacjenci twierdzą, że właściwie nie odczuwa się różnicy między implantem a własnym zębem.

W sytuacji, gdy zdecydujesz się na implanty stomatologiczne to musisz starannie wybrać specjalistę do którego się udasz. Możesz zacząć od wyszukania w internecie haseł typu “implanty Kraków“. Pamiętaj jednak, że dobry lekarz powinien przeprowadzić z Tobą szczegółowy wywiad na którego podstawie określi jakie leczenie będzie w Twoim przypadku najlepsze. Cały zabieg wprowadzenia implantu powinien zostać przeprowadzony profesjonalnie i fachowo – wtedy będziesz mieć gwarancję, że implant posłuży Ci przez wiele lat, a może nawet do końca życia.

Jeśli masz wątpliwości czy na pewno wstawienie implantu jest w Twoim przypadku konieczne, to pamiętaj, że w luce po straconym zębie mogą gromadzić się bakterie. Poza tym przerwa zniekształca zgryz. W efekcie osłabienia może też dojść do utraty kolejnych zębów.

Odpowiednio dobrane i wstawione implanty pozwolą Ci uniknąć tych nieprzyjemności. Po zabiegu o implanty należy dbać dokładnie tak samo, jak o własne zęby.
Przywróć sobie uśmiech bez obaw i porozmawiaj ze swoim stomatologiem o implantach.

Views:
831
Article Categories:
Zdrowie i uroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *