Foteliki samochodowe Lionelo

Dużo podróżujesz wraz ze swoim dzieckiem? Jeśli tak, to twój samochód koniecznie powinien być wyposażony w fotelik dla dziecka. Jeśli go jeszcze nie kupiłeś, to przed tobą poważne i odpowiedzialne zadanie. Warto do niego podejść rozsądnie i wybrać taki fotelik samochodowy, który spełni następujące wymagania:

  • będzie solidny
  • będzie bezpieczny
  • pozwoli się szybko i łatwo instalować w samochodzie

Obecnie foteliki samochodowe Lionelo są jednymi z najchętniej wybieranych na rynku. Przemawia za tym ich bardzo przystępna cena, a także duży wybór modeli. Warto również wspomnieć, że coraz większa liczba dostępnych na rynku fotelików, może również służyć jako praktyczne nosidełko. Opcja ta jest oczywiście dostępna wyłącznie przy fotelikach przeznaczonych dla najmniejszych dzieci, których waga nie przekracza 9 kg.

foteliki samochodowe lionelo

Kupując foteliki, jak i pozostałe produkty dla dzieci Lionelo, z pewnością zwrócą Państwo uwagę na kilka bardzo ważnych rzeczy.

  • Materiał – do produkcji fotelików i nosidełek wykorzystuje się kolorowe, miłe w dotyku, a do tego bardzo wytrzymałe oraz łatwe do utrzymania w czystości materiały. Różne kolory obić to kolejna z wielu zalet, sprawiających że foteliki samochodowe Lionelo stanowią godny polecenia wybór.
  • Bezpieczeństwo – 5 punktowe pasy bezpieczeństwa – to mówi samo za siebie. Dziecko umieszczone w takim foteliku, będzie miało zagwarantowany najwyższy poziom bezpieczeństwa przez całą podróż. Co więcej, pasy posiadają wiele możliwości regulacji, dzięki czemu jeszcze bardziej można podnieść komfort podróżowania
  • Szybki montaż – niewielka waga, system isofix, a do tego starannie zaprojektowana budowa, pozwalająca na zachowanie idealnej stabilności podczas przenoszenia fotelika lub nosidełka. Objawia się to znacznie mniejszym zmęczeniem i większą szybkością montażu.

Produkty dla dzieci Lionelo posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty, dopuszczające je do sprzedaży w kraju. Korzystając tych rozwiązań, zapewniasz dziecku bezpieczeństwo, a sam oszczędzasz pieniądze oraz czas. Sklep internetowy techsat24.pl to jedno z miejsc, które posiada pełną gamę produktów dla dzieci firmy Lionelo. Doświadczona obsługa, pomoże dobrać takie rodzaj fotelika, który będzie dopasowany do potrzeb Państwa dziecka.

Views:
796
Article Categories:
Rodzina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *