Dystrybutor wody w biurze – zalety inwestycji

Czy warto zainstalować w biurze dystrybutor wody? Wiele osób wytrzymuje się przed tą inwestycją, z obawą o duże opłaty. Z drugiej strony, dostęp do wody źródlanej ma niewątpliwie wiele zalet, a wybór odpowiedniego dystrybutora sprawia, że nie musi się to wiązać z wysokimi kosztami. Dlatego też warto się na dystrybutor wody zdecydować. Poniżej prezentujemy listę korzyści.

Dystrybutor wody w biurze i jego zalety

Dystrybutor wody to jedna z najlepszych inwestycji… w pracownika. Wielu ludzi skarży się w pracy na ból głowy. Okazuje się, że w dużej ilości przypadków wynika on z braku odpowiedniego nawodnienia. To nie jedyne korzyści. Picie odpowiedniej ilości wody przynosi również szereg korzyści zdrowotnych, m.in. oczyszcza organizm z toksyn i pomaga w utrzymanie odpowiedniego pH komórek. To nie wszystko, woda zwiększa także koncentrację i pozwala pracownikom lepiej skupić się na swoich obowiązkach.

Dostęp do wody źródlanej z pewnością nie umie uwadze zespołu. Docenią oni to, że pracodawca o nich dba. Woda spełnia także cele wizerunkowe – można ją zaproponować gościom, współpracownikom czy klientom. Niby mały gest, a jakże znaczący – świadczy o tym, że firma myśli o swoich kontrahentach. Pozwala ona także budować pozytywne spojrzenia z daną placówką lub instytucją.

Jak zamówić wodę do firmy

Jak widać, woda do firmy to dobry wybór na wielu płaszczyznach. Teraz pozostaje pytanie, jak powinna być zorganizowana dostawa wody. Nie brakuje na rynku firm, które zajmują się tego typu usługami. Wśród nich wyróżnić można jednak Aquamo. Dlaczego? Po pierwsze, gwarantuje ona stałe i terminowe dostawy. Plusem jest serwis 24h na dobę – w razie awarii dystrybutora, dojdzie do jego szybkiej wymiany. Aquamo oferuje także różne rozwiązania, które można dopasować do swoich potrzeb. Często wybierana opcja do instalacja dystrybutora filtrującego wodę, który podłączany jest bezpośrednio do sieci wodociągowej, dzięki czemu gwarantuje nieograniczony dostęp do wody pitnej. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamówić do biura tradycyjne butle. Wówczas można liczyć na doskonałą jakość wody źródlanej Żywiec Perła.

Zakup dystrybutora wody daje nieograniczony dostęp do wody pitnej. Mało tego, gwarantuje też stałe koszty. To rozwiązanie proste, ale też nowoczesne i z pewnością zrobi wrażenie, nie tylko na pracownikach, ale także gościach danego biura. Sama zaś woda pitna przynosi wiele korzyści dla organizmu i podnosi wydajność pracowników oraz ma pozytywny wpływ na ich samopoczucie.

Views:
628
Article Categories:
Biznes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *