Dobry fotograf ślubny

Planując ślub i wesele należy się odpowiednio wcześnie do wszystkiego przygotować. O czym ja tutaj mówię? Otóż przede wszystkim proponuję ustalić razem z narzeczonym, czy też narzeczoną ślubny budżet. Ile pieniędzy jesteście w stanie przeznaczyć na ślub i przyjęcie weselne? Jeżeli was stać, to równie dobrze możemy mówić tutaj o kwocie, która jest równowartością nowego samochodu.
Na samym początku musicie zająć się czterema najważniejszymi kwestiami, którymi są: sala, orkiestra, kamerzysta i fotografia. Z tym ostatnim nie powinno być problemu, ponieważ fotografia ślubna (Kraków mietekmalek.com)jest tak bardzo rozwinięta, że jest w czym wybierać. Jeżeli chodzi o kamerzystę, to również można zaszaleć. W zależności od tego, czy wolicie krótki, czy długi film, czy chcecie mieć krótki teledysk ślubny, czy ten etap zostanie pominięty.
Sala… W zależności od województw, od miejsca w Polsce, ceny są przeróżne. Można zrobić przyjęcie w pałacu, ale można też w zwykłej remizie, czy też domu strażaka. Każdy ma inne upodobania, dla każdego będzie lepsze coś innego. Na temat gustów podobno się nie dyskutuje.
Jeżeli chodzi o kwestię orkiestry… Tutaj również pozostaje dowolność. Jedni wolą muzykę na żywo, inni zdecydują się na DJ’a. Osobiście jestem za pierwszą opcją. Wiem, że przy niczym i przy nikim tak się nie wybawię, jak przy orkiestrze. Moim zdaniem warto się zastanowić dogłębnie, zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję. W późniejszym czasie już nie ma odwrotu, głównie przez terminy, jakie obowiązują.
Jeżeli już to wszystko macie zaklepane to przynajmniej przez kilka miesięcy do przodu możecie być spokojni. W późniejszym czasie przyjdzie odpowiedni moment na wybór sukni ślubnej, czy też garnituru, a także na wybór kosmetyczki i fryzjera.
Cały stres związany ze ślubem i weselem natomiast minie dopiero po przysiędze w kościele…

REKLAMA: Suknie ślubne FULARA&ŻYWCZYK – fularazywczyk.pl

Views:
644
Article Categories:
Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *