Darmowy samochód zastępczy w razie wypadku bądź awarii

Jeśli chcemy mieć darmowy samochód zastępczy, bo nasz wymaga naprawy to warto skontaktować się z firmą, która nam taki samochód dostarczy. Można wykorzystać wtedy ich wiedzę oraz doświadczenie. Można wybrać samochód zastępczy z oc AVIVA jak i z innego towarzystwa ubezpieczeniowego. Dla firmy, która w tym wszystkim pośredniczy nie ma znaczenia gdzie się ubezpieczyliśmy. Jeśli tylko należy nam się samochód to oni zrobią wszystko żeby go dostarczyć na czas we wskazane miejsce. Bardzo często spieszymy się do pracy albo na jakiś wyjazd rodzinny i samochód ulegnie wypadkowi. W takiej sytuacji nie trzeba szukać we własnym zakresie auta. Wystarczy wypełnić formularz, a firma z nami się skontaktuje i zaoferuje nam to, co jest najlepsze. 

Warunki korzystania z samochodu zastępczego

Pierwszy i najważniejszy warunek to taki czy przysługuje nam taki samochód. To trzeba sprawdzić w umowie, jaką mamy. Jeśli mamy AC albo Assistance to trzeba sprawdzić jak to wygląda. Może się okazać, że akurat mamy nieco gorszy pakiet ubezpieczenia i nie można liczyć na to, że uzyskamy tutaj pomoc w takiej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy. Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać z pomocy wypożyczalni, ale koszty z tym związane pokryć z własnej kieszeni. Sytuacja będzie inna, jeśli ktoś rozbił nasz samochód. Wtedy nawet, jeśli mamy tylko OC to taka osoba z własnej polisy będzie musiała to wszystko pokryć. Bardzo ważne jest to, że nie trzeba nic płacić. Nie działa to tak, że my płacimy i staramy się później odzyskać pieniądze od ubezpieczyciela. Taka transakcja dla nas jest bezgotówkowa.

Jedziemy w dalszą drogę

Korzystając z samochodu zastępczego z wypożyczalni https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-trojmiasto/ szybko pojedziemy dalej. Taki samochód może być bardzo szybko podstawiony. W ten sposób wiemy, że na spokojnie dotrzemy wszędzie na czas. Rozbite auto jest zabierane na lawecie, a my jedziemy dalej. To dla nas komfortowa sytuacja, dlatego im wcześniej skontaktujemy się z firmą, która się tym zajmuje tym szybciej jeden z ich pracowników będzie w stanie nam taki pojazd dostarczyć. 

Views:
421
Article Categories:
Usługi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *