Czy warto zrobić wypełnianie bruzd nosowo-wargowych

Wiele osób zastanawia się, jaki zabieg medycyny estetycznej wybrać, by jak najbardziej poprawić swoją urodę. Myślą o powiększaniu ust, o niwelowaniu zmarszczek, wspomaganiu pracy kolagenu, aż wreszcie trafią na zabieg o nazwie wypełnianie bruzd nosowo-wargowych. Bardzo często okazuje się, że to właśnie ten zabieg najbardziej wpłynie na odmłodzenie twarzy danej osoby. Dlatego na pewno nie powinno się pomijać go w swoich rozważaniach.

Kwas hialuronowy

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych odbywa się przy pomocy kwasu hialuronowego. Zmiany zachodzą pod skórą i wygładzają poliki w miejscu bruzd. Nie jest to zabieg bolesny, choć każdy ma inny próg bólu. Bardzo szybko się goi i efekty są widoczne.
Zabieg: wypełnianie bruzd nosowo-wargowych polega na zmniejszeniu widoczności długich zmarszczek, powstających w miarę uśmiechania się, jedzenia, rozmawiania. To naturalna kolej rzeczy i wiele starszych osób ma bardzo widoczne właśnie te bruzdy. Dlatego po wypełnieniu ich, dana osoba wygląda dużo młodziej, weselej i promienniej. W związku z tym, często jest to zabieg polecany pacjentom.
Zanim jednak zdecydujemy się na ten zabieg, trzeba zapoznać się z wszelkimi możliwymi przeciwwskazaniami i działaniami niepożądanymi. Zupełnie jak przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej. Najlepiej wybrać odpowiedni salon i poprosić o wytłumaczenie po kolei, jak będzie przebiegał zabieg, jaki będzie efekt i możliwe skutki. W każdej profesjonalnej klinice pracownicy cierpliwe wytłumaczą pacjentowi to wszystko. Dzięki temu pacjent będzie czuł się bezpieczniej i łatwiej będzie mu podjąć odpowiednią decyzję.

Odpowiedni salon

Przy wyborze odpowiedniego salonu najlepiej kierować się opinią innych klientów oraz ich efektami przed i po zabiegach. Nie należy bać się zabiegów medycyny estetycznej. Ich celem jest przecież pozytywny wpływ na poprawę urody, a nie negatywny. Zabiegi są ciągle udoskonalane, wykonywane przy zachowaniu wszystkich norm bezpieczeństwa, zawsze bardzo sterylnie. Poprawa urody wciąż jest w modzie i zapewne jeszcze długo będzie.

Views:
644
Article Categories:
Zdrowie i uroda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *