Białe meble łazienkowe w nowoczesnym stylu

Umeblowanie łazienki, zwłaszcza małej i niedoświetlonej, to nie lada wyzwanie. Chodzi przecież o to, by pomieszczenie było komfortowe w użytkowaniu, przestronne i eleganckie, a jak ma niewielką powierzchnię, to jeszcze by łazienka wyglądała na większą, niż jest w rzeczywistości. Sprawdzoną propozycję stanowią niezmiennie białe meble do łazienki. Zawsze bowiem prezentują się efektownie, a ponadto optycznie rozświetlają i powiększają przestrzeń. Biel poza tym jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody, a obecnie nawet przechodzi renesans i to właśnie ten kolor wybierają coraz częściej projektanci, tworząc topowe meble do łazienki, salonu czy sypialni.

Eleganckie i uniwersalne

Białym meblom z jednej strony nie sposób odmówić elegancji, a z drugiej uniwersalnego charakteru. Słupek łazienkowy w odcieniu klasycznej bieli będzie się doskonale prezentował w każdej łazience, niezależnie od koloru glazury czy terakoty oraz rodzaju oświetlenia.

Biała szafka łazienkowa wisząca efektownie wygląda i na tle ciemnych płytek ściennych, i na ścianie utrzymanej w jasnej, pastelowej kolorystyce. Zatem w sytuacji, gdy przeprowadzimy remont i zmienimy glazurę oraz cały wystrój pomieszczenia, biała szafka do łazienki w nowej odsłonie też może idealnie pasować i niekoniecznie trzeba ją spisywać na straty.

Meble w białym kolorze wyglądają poza tym lekko i nigdy nie sprawiają wrażenia masywnych, dzięki czemu – jako nieprzytłaczające przestrzeni – nadają się także do bardzo małych łazienek.

Praktyczne i pojemne

Nowoczesne meble łazienkowe stojące ułatwiają utrzymanie porządku i sprawiają, że łazienka zyskuje schludny, elegancki wygląd oraz staje się bardziej przestronna. W szafkach można bowiem umieścić proszki i płyny do prania, zapasowe mydła, papier toaletowy i różne środki czystości. Biały słupek do łazienki to doskonałe miejsce na ręczniki, sprzęt do stylizacji włosów czy masażer do stóp.

Gdy wszystkie mydła i butelki z płynami mają już swoje miejsce w szufladach czy na półkach za drzwiczkami szafek, górne blaty mebli stojących możemy wykorzystać na wyeksponowanie ulubionych perfum w designerskim flakonie czy elementów dekoracyjnych. Z tego względu szafki łazienkowe stojące są nie tylko praktycznymi meblami, ale – przy odpowiedniej aranżacji – mogą również stanowić niebanalną ozdobę całego pomieszczenia.

Blat szafki łazienkowej ma oczywiście także zastosowanie praktyczne. W czasie wykonywania makijażu czy stylizowania włosów sprawdzi się świetnie w roli toaletki, gdyż można odkładać na niego suszarkę czy prostownicę do włosów albo rozstawić na nim kosmetyki.

Dowiedz się więcej na http://sklep.akord.net.pl/33-meble-lazienkowe

Views:
780
Article Categories:
Dom i mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *