Bezprzewodowy mop 4w1 – sprzęt premium do Twojego domu

Jeżeli irytuje Cię ciągnący się za tradycyjnym odkurzaczem kabel zasilający, który musisz przełączać z gniazdka do gniazdka, a do tego szkoda Ci czasu na sprzątanie, mop bezprzewodowy Hizero jest sprzętem dla Ciebie! Bioniczne mopy marki Hizero znane są na całym świecie jako druga rewolucja w sprzątaniu, bowiem dzięki nim ta czynność została znacznie ułatwiona, a liczba sprzętów w domu służących temu celowi ograniczona do jednego, kompaktowego urządzenia o ciekawym designie. To zdecydowanie sprzęt z półki premium AGD, który jest inwestycją na lata, znacznie upraszczając nam codzienne życie!

Zalety mopa bionicznego


Mop automatyczny marki Hizero powstał z inspiracji… budową zwierzęcego języka. Języki kotów i psów mają bowiem specjalne wypustki, zbierające skutecznie zanieczyszczenia z ich sierści. W mopie bezprzewodowym zastosowano urządzenie działające w ten sam sposób – obracający się wałek polimerowy. Dzięki temu zbiera on zanieczyszczenia zarówno sypkie, jak i mokre z powierzchni podłogi, pozostawiając ją perfekcyjnie czystą i gotową pod mycie tym samym urządzeniem. Odseparowanie zanieczyszczeń od pojemnika z wodą powoduje, że mycie wykonywane jest wyłącznie z jej użyciem, pozostawiając mimo to podłogę perfekcyjnie czystą. Jedynym obowiązkiem użytkownika mopa jest usunięcie zanieczyszczeń z pojemnika po zakończeniu sprzątania oraz wymiana wody. Mop bezprzewodowy czyści się bowiem również samoczynnie, co znacznie skraca czas, jaki musimy poświęcać na sprzątanie oraz doprowadzenie do czystości tradycyjnych urządzeń wykorzystywanych do tego celu.

Największy jednak atut mopa bionicznego to wspominany już brak przewodu zasilającego. Mop posiada bowiem baterię litowo-jonową, która jest ładowana w stacji dokującej. Jej całkowite naładowanie wystarcza natomiast na wyczyszczenie ponad 100 m2 powierzchni. Koniec z plączącymi się nam pod nogami przewodami!

Gdzie można kupić mopy bioniczne?


Mop bioniczny 4w1 Hizero dostępny jest w ofercie sklepu internetowego Sterna Polska, będącego oficjalnym dystrybutorem tego sprzętu premium AGD w naszym kraju. Atuty tego urządzania są niepodważalne i doceniane na całym świecie. Stanowi ono dobrą inwestycję dla osób będących właścicielami luksusowych apartamentów, które chcą poświęcać swój czas na inne zajęcia niż długie sprzątanie, a jednocześnie pragną skutecznie zadbać o czystość wokół siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Sterna Polska, w którym można również kupić sprzęty takich marek, jak Innosteam oraz Platiumed.

Views:
465
Article Categories:
Dom i mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *