Articulate 360

Doskonały kurs lub szkolenie internetowe powinno zawierać nie tylko ważne i sprawdzone informacje z danej dziedziny, ale także odznaczać się interesującą i zachęcającą do nauki szatą graficzną. Ponieważ nawet najbardziej merytoryczny kurs nie skusi nikogo, jeżeli jest nudny, staroświecki, czy po prostu nieciekawy dla oka. Dlatego wszystkie osoby zajmujące się tworzeniem, rozpowszechnianiem i prowadzeniem szkoleń za pośrednictwem Internetu powinny stosować specjalistyczne narzędzia, takie jak Articulate 360. Program ten został stworzony przez programistów pracujących dla Articulate Global. O zaletach tego oprogramowania będzie opowiadał dzisiejszy artykuł.

Responsywność na najwyższym poziomie

W pakiecie tego oprogramowania znajduje się wiele aplikacji stworzonych z myślą o tworzeniu treści. I tak Rise 360 pozwala na stworzenie w pełni responsywnych kursów, które będą działać na każdym urządzeniu, zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i laptopach, urządzeniach przenośnych stosujących Androida, czy też iOS. Także twórca może działać na wybranej przez siebie platformie, czy to Windows, czy też na urządzeniach z nadgryzionym jabłkiem w logo.

Responsywne kursy są bardziej przystępne, można z nich korzystać, np. podczas dojazdu do szkoły lub do pracy, a zdobywanie wiedzy nie wiąże się z próbami dostosowania wielkości okienek do rozmiarów urządzenia, na jakim w danej chwili kursant pracuje.

Stwórz kurs taki jaki chcesz

Intuicyjne menu oraz bardzo prosta obsługa pozwala każdemu na stworzenie profesjonalnych, eleganckich i przyciągających uwagę szkoleń. Ogromna biblioteka multimediów pozwala na dobranie oprawy graficznej adekwatnej do treści i atrakcyjnej wizualnie. Ma to duże znaczenie, gdyż nowocześnie wyglądające, estetycznie wykonane projekty są lepiej oceniane i cieszą się większym powodzeniem wśród ewentualnych klientów.

Oprogramowanie to jest doskonałym narzędziem dla wszystkich osób pragnących przekazywać swoją wiedzę, rozwijać się i tworzyć coraz lepsze kursy. Zapraszamy do odwiedzenia stron https://www.vebo.pl/articulate-global jak i też https://www.vebo.pl/articulate-360 , by jak najszybciej stać się posiadaczem tego przydatnego narzędzia.

Views:
524
Article Categories:
Internet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *