3 marki, które oferują doskonałe perfumy dla kobiet

Perfumy to bardzo ważna część stylu każdej kobiety. Trzeba więc wiedzieć, jaki jest prawidłowy wybór niezależnie od tego, na jakiej kompozycji zapachu nam zależy. Przedstawiamy trzy firmy, które praktycznie nigdy nie zawodzą swoich klientów.

Lacoste

Założycielem marki Lacoste jest René Lacoste, słynny tenisista lat dwudziestych XX wieku, nazywany „krokodylem”. Ten szczegół biograficzny został zawarty w logo firmy z wizerunkiem aligatora, dzięki czemu znak towarowy od razu stał się rozpoznawalny. Do 1985 roku firma produkowała tylko odzież, obuwie i akcesoria. Następnie zdecydowano się wprowadzić linię perfum męskich i damskich. Do dziś marka przedstawiła klientom ponad 40 różnych zapachów. Większość z nich stała się hitami i otrzymała uznanie od klientów. Mimo że Lacoste kojarzy się przede wszystkim z męskimi perfumami. Perfumy damskie również są prezentowane zarówno w klasycznych zapachach, jak i w nowoczesnych wersjach. Wszystkie perfumy Lacoste wyróżnia wyrafinowanie, delikatność i styl. Popularne zapachy to m.in. Lacoste Inspiration, Lacoste Touch of Sun, Lacoste Pour Femme, Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle, Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Sparkling, Lacoste Eau De L.12.12 Pour Elle Elegant, Lacoste Love of Pour Femacme Legege.

Dolce Gabbana

Duet Dolce & Gabbana jest uważany za najsłynniejszy włoski duet w świecie mody. Ich kreacje zadziwiają, szokują, zachwycają i zdobywają serca klientów, a niesamowite perfumy jest mile widzianym prezentem dla kobiet od kilkunastu lat. Pierwszy damski zapach Dolce & Gabbana został wydany w 1992 roku. Ogromny sukces tego produktu sprawił, że twórcy pomyśleli również o męskiej linii perfum. Pomysł został urzeczywistniony w 1996 roku modnym zapachem dla mężczyzn. Wszystkie perfumy opracowywane są z wielką starannością. Od czasu powstania pierwszych perfum marka wypuściła ponad 70 pachnących produktów o jasnym, niezapomnianym charakterze. Z nowych projektów od Dolce & Gabana korzyści czerpała cała branża. Najpopularniejsze perfumy Dolce & Gabbana: Anthology L`Imperatrice 3, Light Blue, The One, Dolce Floral Drops, Light Blue Pour Femme Dreaming in Portofino, Dolce & Gabbana Pour Femme, Dolce Rosa Excelsa. Oferuje je np. perfumeria.

Versace

Dom mody Versace zasłynął nie tylko z wykwintnych kolekcji ubrań, ale także z doskonałych perfum. Perfumy produkowane pod marką Verchase mają wyjątkowy, subtelny zapach, który jest łatwo rozpoznawalny. Perfumy wielowarstwowe są idealne dla kobiet w każdym wieku. Podkreślają zmysłowość i wdzięk, delikatny smak i status. Kupującym oferowane są zapachy w butelkach o różnych rozmiarach, co pozwala na stworzenie własnej domowej kolekcji markowych perfum. Versace produkuje zapachy należące do grup owocowych, kwiatowych, cytrusowych, orientalnych i sportowych. Najbardziej pożądane perfumy od Versace to: Bright Crystal, Versense, Crystal Noir, Yellow Diamond, Crystal Absolu, Eros Pour Femme, Vanitas, Red Jeans.

Views:
478
Article Categories:
Moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *